| alexandrubv123 a întrebat:

nu stiu daca am pozitionat bine intrebarea dar totusi as vrea sa primesc raspunsuri. Am incercat sa imi deschid un magazin online de haine dar intrebarea vine : cum trimit produsele clientilor si sa primesc eu bani? Imi trebuie un contract cu o firma de transport? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ALSI a răspuns:

Pai daca alegi sa trimiti prin Posta Romana procedezi in felul urmator: te duci la posta cu coletul si ii ceri doamnei de la ghiseu sa iti dea sa completezi foile pentru plata ramburs. Le completezi, apoi le dai la acea doamna impreuna cu coletul si iti spune ea daca e bine. Uite aici informatii mai precise: http://www.how-to-do.ro/business/cum-se-trimit-colete-cu-ramburs

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Produsele se pot trimite prin posta sau curierat rapid, cu plata la primire (ramburs). Poti face contract cu posta sau o firma de curierat. Numai bine!