| andrei28743 a întrebat:

pot trimite factura/ proforma pe whatapp la client? Sau trebuie trimisa pe mail sa fie mai ok?
Chiar am nevoie de un răspuns, clientul a spus sa i-o trimis pe whatapp ca este ok și așa.

3 răspunsuri:
| Batmanel a răspuns:

Sunt aceleasi lucruri. Doar sa nu-ti stergi mesajul in caz de se suceste si zice ca nu i-ai trimis-o sa ai dovada.

| Emi23em a răspuns:

Eu zic sa trimiti prin ambele forme si sa-i spui apoi clientului pe WhatsApp.

| Rroxana91 a răspuns:

O poți trimite pe whatsup dar de preferabil sa fie in format PDF.