| marincristinaandreea a întrebat:

Buna ziua, știți cum a o agenție care oferă credit chiar dacă ești în biroul de credite?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-ti da nimeni, in aceste conditii. Vei fi verificat.
Si ei trebuie sa se asigure ca poti achita creditul.
Visezi al naibii de frumos.
Sa vezi peste cativa ani ce te va incurca faptul ca vrei sa fentezi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce agentie fi mai explicită ca nu intelege m intrebarea, ai credit ne platit si figurezi cu restanta la banca rau platnic adica si vrei alt imprumut? Nu o sa iti dea nicio banca alti basni ca figurezi in baza de date cu datorie, achita ti datoriile si poti face alt credit oricind doar daca la ei esti pe zero cu datoriile altfel nu.