| iuliusnedelcu a întrebat:

Buna ziua TPU!

As vrea sa-mi pun un bilet la casa pariurilor avand urmatoarele valori pe acest bilet:
- 32 de meciuri
- miza: 1, 9
- cota: 69.15
- castig: 160.30
Am pus combinatiile „alege sansa" si „rezultat final". Astept pareri.

P.S: Urgenttt;

Răspuns Câştigător
| Suck a răspuns:

Nu as putea sa-ti spun in procente dar cu siguranta nu ai sanse prea mari... am jucat si eu intr-o vreme si imi ieseau cotele de 2.40 si pe cele de 1.20, totul depinde de cat esti de norocos.

6 răspunsuri:
| Suck a răspuns:

Prea multe meciuri... ca sa castigi trebuie sa pui maxim 4 meciuri cu o cota bunicica si cu o suma mai mare.

| iuliusnedelcu explică (pentru Suck):

Cred ca ai dreptate... Eu doar un singur bilet am pus pana acum la pariuri sportive si tin minte ca am adaugat pe el 25 de meciuri la rezultat final cotate intre 1, 00 - 1, 30 si ghici ce s-a intamplat... Un singur meci nu mi-a iesit si am pierdut tot biletul. Iti dau funda daca imi spui si mie probabilitatea de castig a acestui bilet dar in procente ( cu % ) te rog! happy

| iuliusnedelcu explică (pentru Suck):

Mersi mult, esti tare! big grin

| Suck a răspuns (pentru iuliusnedelcu):

Nu as putea sa-ti spun in procente dar cu siguranta nu ai sanse prea mari... am jucat si eu intr-o vreme si imi ieseau cotele de 2.40 si pe cele de 1.20, totul depinde de cat esti de norocos.

| oldschool207 a răspuns:

E foarte greu sunt foarte multe meciuri si e un castig foarte mic pentru atatea meciuri. Mai bine pui 5-6 meciuri cu combinatii gen PSF (1-X-2) sau Total Goluri (2-5, 2-4, 1-3 ) si pui 5 lei si o sa ai un castig destul de bun.

| iuliusnedelcu explică (pentru oldschool207):

Multumesc dar prefer modalitatea mea chiar daca este mai putin preferata de altii.

| Omnitrix a răspuns:

Https://www.facebook.com/sportsoddsonline
aici iti rezultatul exact, am cumparat de multe ori, dau si meciuri gratis..am facut bani grei cu ei