| Cruceru_Georgy_1988 a întrebat:

va rog mult daca stie cineva.ce aprobari / autorizatii imi trebuie pentru un studio de bronzare? mai exact ce pasi trebuie sa urmez.mentionez ca as vrea sa deschid intr-un apartament cu 2 camere, propetate personala.multumesc

1 răspuns:
| Nicoleta a răspuns:

Daca doresti sa il deschizi in propriul apartament, iar tot tu esti singurul actionar, in primul rand trebuie sa infiintezi PFA (persoana fizica autorizata)...iar pentru mai multe detalii legate de acte/ autorizzatii/ taxe etc ar fi bine sa te interesezi la cineva autorizat in domeniu,