| Sfrengeu a întrebat:

Buna ziua, va rog spuneti-mi un depozit second hand haine cu calitate și preț ok, multumesc

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Rarr Shop - Str. Banatului 24, Timisoara - Luni - Vineri: 9:00 - 19:00; Sambata: 9:00 - 13:00! Hainele sunt unele noi la preturi cool! Numai bine!

6 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Din localitatea? Intrebarea e incompleta! happy

| Sfrengeu explică (pentru Caro34):

Eu sunt de langa Bistrita, dar nu m ar deranja, din alte localități atâta timp cât marfa ar fi de actualitate.multumesc

| Caro34 a răspuns:

Eu știu în Timișoara! Ti-e de folos? Numai bine!

| Sfrengeu explică (pentru Caro34):

Da,da mi te rog o adresă sa o caut un nume ceva, mulțumesc?

| Sfrengeu explică (pentru Caro34):

Ai un Nr de tel cumva sau pag de Facebook, sa-mi fac o idee, mersi tare mult

| Caro34 a răspuns (pentru Sfrengeu):

Cauta pe Facebook firma: Rarr Shop! happy

| Caro34 a răspuns (pentru Sfrengeu):

Rarr Shop - Str. Banatului 24, Timisoara - Luni - Vineri: 9:00 - 19:00; Sambata: 9:00 - 13:00! Hainele sunt unele noi la preturi cool! Numai bine!