| viper23em a întrebat:

happy.un depozit de haine second hand ..calitate pret.cel mai bun? si alte depozite en gross ..cu preturi de neegalat..Multumesc

Răspuns Câştigător
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Mi-am luat niste blugi noi nouti cu 5 lei de la mini-prix vis-a-vis de spitalul sfanta maria, era reducere, dar oricum sunt destul de ieftini acolo, si nu sunt second hand, sunt noi.

| viper23em explică (pentru Sonnayasashikushinaide):

Caut sa iau en gross...pentru activitate comerciala, Oricum Multumesc ca ai raspuns ..ai fundawinking

| Sonnayasashikushinaide a răspuns (pentru viper23em):

Am inteles, pai atunci cauta o firma chinezeasca pe net si comanda en gross, chinezii vand cel mai ieftin.

| viper23em explică (pentru Sonnayasashikushinaide):

Multumesc happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://depozitsecond.ucoz.ro/ cele mai bune haine raport calitate pret excelent, hainele sunt din Olanda, depozitul se afla in Bucuresti, zona brancoveanu. 0720219760