| Balaban_Marian_1999 a întrebat:

Vreau sa înființez o afacere cu piese și accesorii pentru telefoane, pe lângă asta la anumite modele de telefoane sa fac și reparații, ce Mi-ar trebui mai intai pentru asta? Ma refer la acte, furnizori as avea. O alta idee sa înființez afacerea doar online sau și fizic? Orice idee îmi este de folos, orice critica sau apreciere, vreau sa am cât mai multe informații despre subiectul acesta! Multumesc!

1 răspuns:
| Anca32 a răspuns:

Pai prima data trebuie sa mergi la registrul comerțului ca să înregistrezi firma de acolo trebuie sa treci pe la ANAF sa plătești niște faze și sa obții un certificat fiscal de înregistrare