| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat ma costa sa radiez o firma? Nu are activitate si nu vreau sa platesc taxele si impozitele pe  lipsa de profit.

3 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Uite aici cateva detalii - http://www.cabinetexpert.ro/......arife.html

| marioBARCELONA a răspuns:

De ce nu te gandesti sa suspenzi activitatea temporar(3ani). Intre timp poate apar oportunitati.Aceasta miscare te costa aprox. 220 ron.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mai stai putin or sa apara ceva legi ref la firmele fara activitate, vezi din ce an este ca unele s-au radiat automat cu ultima lege.