| andrei_4151 a întrebat:

Am cumparat un Logan de 1.4 din 2005 si vreau sa-l inmatriculez. Cat ma costa? cu toate taxele si impozitele. Dupa expirarea celor 30 de zile de cand am luat masina daca platesc impozitul pentru ea mai pot circula cu ea? Ma numesc ANDREI. Va multumesc

2 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Daca ai numere provizori si au expirat nu mai poti sa circuli cu ea daca este inscrisa pe numele fostului propietar si nu a radiato potisa circuli impozitul il platesti dupa ce masina a fost radiata de fostul proprietar iar tu platesti impozitul ca altfel nu o poti imatricula

| alex112233 a răspuns:

Cateva milioane vreo 2, 3 de lei