| sorin86 a întrebat:

Care bănci oferă cea mai bună dobîndă la depozitele în lei pe 3 luni (sau aproximativ) în această perioadă (oct 2012)?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca vreun utilizator stie toate depozitele la toate bancile. Poti afla chiar tu banca daca te uiti pe finzoom.ro la depozite in lei pe 3 luni. Numai bine!

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Gasesti aici lista cu toate bancile, dobanzile acordate la depozitele la termen si conditiile de constituire a depozitului (suma minima). http://www.efin.ro/depozite_bancare/depozite_la_termen?page=1
sunt in ordine descrescatoare, sunt mai multe pagini, iar sus in stanga poti schimba valuta, termenul depozitului etc

| gigite a răspuns:

Cec bank!

| sorin86 explică:

Bune răspunsuri. Mulțumiri. Îl voi selecta pe cel mai rapid.