| CiprianAndronache a întrebat:

Care este cea mai tare idee de afacere 2014?

Răspuns Câştigător
| kristianelektrik a răspuns:

Mie mise pare cea mai buna Electronica@Pc service

| CiprianAndronache explică (pentru kristianelektrik):

Piața serviciilor este în plină creștere, ai perfectă dreptate. Dacă analizăm numărul de unități vândute de cele peste 1000 de shop-uri clar un astfel de business ( service it ) este un business garantat ( doar dacă se investește în certificări, specializări ).

| Medema a răspuns (pentru kristianelektrik):

Nu stiu de ce ai primit tu funda cand la mine se face banul mult mai usor, bonus pe langa faptul ca poti sa faci bani primesti si cazare la una din statiunile de lux ale Justitiei Romane in care doar stai pe banii bugetarilor! Nu meriti funa!laughing

6 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

In Romania? Saritura in bzunaralul cuiva, disparitia de bani, trucul cu telefonul si disparitia,laughingd'astea!

| Goooogle a răspuns:

Imobiliarele sau apicultura.

| CiprianAndronache explică (pentru Goooogle):

Imobiliarele doar dacă se relansează creditarea bancară, altfel doar dacă constructorii trec la următorul nivel de business și scad marja de adaos. Apicultura este un business limitat, iar dacă vremea nu este corespunzătoare existe riscuri imense.