| Adry05 a întrebat:

Care firma e mai avantajoasa sa fii reprezentant? Avon sau Oriflame? La care se gasesc de obicei mai multi clienti?

9 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Ca si calitate, Oriflame e mai bun. Cred insa ca Avon are mai multe reclama.

| NoFeelings a răspuns:

Avon sau Lady's, asta e întrebarea adevărată.
Dar eu zic Avon

| Adry05 explică (pentru NoFeelings):

Sunt deja la Lady`s si merge super prost, d-aia vreau sa ma orietentez spre alta firma si am intrebat intre astea 2 ca sunt cele mai populare.

| Luizaaa a răspuns:

Avon,matusa mea a fost reprezentanta la Avon si avea mai multi clienti decat o prietena dea ei care era la Oriflame.

| Adry05 explică (pentru Luizaaa):

Si ca procent din vanzari stii ceva? Una fata de cealalta?

| xCeline a răspuns:

Avon merge bine dar nu au produse chiar ok, Oriflame merge dar nu asa bine ca Avon iar produsele sunt mai calitative ca cele de la firma concurenta. Asta e parerea mea.

| 私は日本が大好き a răspuns:

Eu am fost reprezentant Oriflame

| Adry05 explică (pentru 私は日本が大好き):

Si? laughing Zi-mi un raspuns mai complet, ce vanzari aveai, ce bonsuri etc.

| Lacramioara_Xenia_1990 a răspuns:

Dupa mine cred ca Avon... asta e parerea mea! toate prietenele mele au tot de la Avon