| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a întrebat:

Care sunt produsele sau serviciile de baza ale EMAG-ului(prezentate in functie de sortiment, calitate, cantitate, evolutie in timp etc.)?
Dar descrierea sumara a procesului tehnologic actual?
Dar furnizorii de materii prime?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Of,of... Ce servici de baza? Unde te crezi? e doar un magazin online, cumperi platesti si gata. Ai probleme, returnezi produsul! Asa faci si cand mergi sa cumperi paine? laughing Ca pc garage are niste servicii asta e treaba lor dar o fac sa aiba vanzare mai buna, parerea mea e o prosteala... dar asta nu inseamna ca toate magazinele online au asa ceva big grin

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim explică (pentru lpavel):

Am o tema idioata la economie... Si imi bat capul cu ea de cateva zile incoace sad