| zamfira a întrebat:

Pana cand credeti ca va dura aceasta criza economica in care se afla lumea? Va rog sa argumentati raspunsul vostru. Va multumesc. happy

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Va dura atata timp cat interesele economice mondiale ale celor ce guverneaza lumea o vor impune... mai rau e daca se va rezolva ca celelate crize printr-un razboi mondial

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Atata timp cat aceasta criza serveste intereselor celor mai puternici oameni ai lumii, va dura cat au chef ei sa dureze!

| dulshe a răspuns:

Eu am auzit de la profesi ca in minim 2 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe o parte suntem norocosi ca nu avem economie in romania, criza va tine mult mai ales de cand a inceput sa se produca dezechilibrul pret-produs-calitate -aici ma refer la snobi care dau 3 mil de euro pe un diamant pus pe degetul unei parasute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana cand vor vrea cei mari- pestele miroase de la cap!