| ela30 a întrebat:

Cate tepe ati luat pe net?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Una. Am raspuns unui anunt care cauta persoane care sa scrie articole in engleza. Am facut 10 articole; e inutil sa spun ca nu am primit niciun ban si nici raspunsuri de la persoana respectiva. Asta-i viata; am mai invatat ceva.

17 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Nu am luat pentru ca nu scap banul inainte de a vedea marfa.

regis
| regis a răspuns:

Niciuna.

daniela
| daniela a răspuns:

Deocamndata niciuna

| DenissaDeea a răspuns:

Of of, sunt destui tamp! nu stiu cum isi fac loc printre oameni, distrug oameni nevinovati din prostiile lor, mai bine sa nu intalnesti asemenea oameni fara minte.nu ma refer la acest site.ma refer prin ce experienta am trecut de curand.

| selef a răspuns:

Multe.

| Parintele a răspuns:

Vorbeam cu o tipa care era de fapt poponar.hee hee))
La afaceri pe net nu am luat teapa.

| cristi a răspuns:

Nu prea am luat, cea mai comica faza a fost cand am luat un virus de pe mess si cand am inceput sa vorbesc cu candva, aparea altceva de ce incercam sa ii zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna, ca mi-am facut lucrarea de licenta din asa-ceva si stiu sa ma feresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata nu am luat dar sincer am cam stat cu inimia indoita pana au venit produsele happy
Singura chestie pe care am patit-o de ex la haine (nu erau materialele, marimle, nuantele pe care le prezentau, dar asta e din cauza pozei si cum mi-am imaginat-o eu happy )
De obicei nu folosesc cardul pentru a plati ci serviciul curier-ramburs... dupa parerea mea ca e mai sigur.
Si inainte sa comanzi ceva de pe net, intereseaza-te de firma/site, sunt diverse forumuri cu parerile cumparatorilor etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una dintre reclamele care informeaza fals (prin mesaj incomplet) cititorul este http://www.iq-test.ro/. Acest test NU merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una. La adresa de mail marcelageaninagigi@yahoo.com este otipa care da tepe pe net. Zice ca se intalneste cu tine, iti cere bani de transport sa vina la tine apoi astept la infinit. Am patit-o pe propria piele. Nu vb prostii. Este din Galati si agata tipe pe net. Are cont pe bascalie si apoi pe mes vrajeste lumea. Te pune sa-i pui banii la posta on line, o cheama Costin Marcela Paula. Aveti mare grije. E o impostoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat 10 parfumuri Turcia de la un anume Marius din Bucuresti, tel 0727600162 id energy_130 sta in Popesti Leordeni si da tzepe trimite doar 5 parfumuri pe care iti pretinde 360roni si restul baga polistiren! atentie mare! parfumuri contrafacute! TZEAPAAA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noua adresa de email de la o persoana ce trage tepe :
Dban Oro si posibil sa fie si Mrs Reinis Fridbergs. Puteti vedea o discutie amanuntita aici (incercati cu translate google):http://www.gitarshop.hu/index.php?tart=forumlist&id=2&lang=

| nicoleta_5825 a răspuns:

Deocamdata, niciuna.

| ilye6676 a răspuns:

Una cu klikurile si nu am primit bani kkkk

| omfericit a răspuns:

Nici una si nici nu cred ca voi lua happy