| adrianpetrican a întrebat:

Cate vizualziari si cate videouri trebuie sa am ca google adsense sami accepte canalul?

7 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Nu sunt sigur, dar nu cred ca trebuie sa ai un anumit numar de clipuri si de vizualizari.Iti faci cont si gata.
Chiar crezi ca vei castiga bani din asta?

| adrianpetrican explică:

Da-mi idul tau idul meu este grafi_con

| Naidure a răspuns (pentru adrianpetrican):

Andru.luci da-mi tu cerere ca-s pe mail si nu pot da ca am cateva probleme le calc

| adrianpetrican explică (pentru Naidure):

Cand intri pe mess? stai toata ziua azi pe mess?

| Naidure a răspuns (pentru adrianpetrican):

Da ti-am spus

| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

Trebuie să nu ai probleme cu copyrightul, eu am câteva sute de viz dar am canalul cu propriile video-uri (făcute de min) și mi le-a acceptat dinainte să am vizualizări; nu am decât 4 deocamdată.

| GigelFaraNumar a răspuns:

Pai, din cate imi aduc aminte ar trebui sa ai minim 10 clipuri la care sa ai peste 3000 views / fiecare si cel putin 50000 de views in total happy