| myhay993 a întrebat:

FUNDA Cum activez google adsense la blogul meu am incercat deja de mai multe orii si nu reusesc nu vor sa mi-l accepte ma refuza

Răspuns Câştigător
| Enistein05 a răspuns:

Probabil te refuză pentru că nu ai suficient trafic pe blog, încearcă să-l populezi mai mult și te vor accepta.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ne dai si noua un link sa aruncam o privire? Daca e in limba romana, AdSense e timp pierdut, exista 2parale, eMAG profitshare si altele care e posibil sa iti aduca un ban-doi, AdSense in romana e complete fail.

| IonY1713 a răspuns:

Daca aveti timp uitati-va si pe aici www.buips.blogspot.ro