| Ginosaurus a întrebat:

Cati bani sunt in Romania?

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Pot sa-ti spun ce rezerva de aur aveam in 2013 dar banii nu pot fi controlati. Poti sa stii ce bani sunt la bugetul de stat si cam atat. Nu pot aduca si ce are populatia.
Rezerva de aur in 2013 era de 103, 7 tone (4, 17 miliarde euro)

3 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

La bnr, la tine in buzunar, pe jos, in banci, la politicieni, la cersetori, la muncitori, in sistemul de pensii?

Ce intrebare ..pfff

| Ginosaurus explică (pentru sorinake):

Ma refeream la numarul de bani, nu unde sunt?

| sorinake a răspuns (pentru Ginosaurus):

Pot sa-ti spun ce rezerva de aur aveam in 2013 dar banii nu pot fi controlati. Poti sa stii ce bani sunt la bugetul de stat si cam atat. Nu pot aduca si ce are populatia.
Rezerva de aur in 2013 era de 103, 7 tone (4, 17 miliarde euro)

| TheUnluckyClaudiu a răspuns:

Nimeni nu stie raspunsul...