| angipissi a întrebat:

Cati bani are romania

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intrebare imprecisa. Daca te referi la rezervele internationale ale Romaniei aceste au fost, la 31 iulie 2010, de 34, 571 miliarde dolari (valuta plus aur). Detalii poti citi aici: http://www.capital.ro/......7716.html. Numai bine!

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai cam -5 miliarde de euro

| florin1979 a răspuns:

Intreaba-l pe isarescu.scuze dar nici el nu cred ca stie.

| mgtow a răspuns:

Intreaba BNRul si apoi vei stii dar asta cel mai bine o sti ide la basescu mai ales parlamentarii fac manevre murdare

| marya a răspuns:

La ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are asta cu aria tehnologie? O intrebare mai potrvita ar fi: Cati bani nu are Romania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te referi la PiB nu? Toate serviciile prestate etc?

| Ram_6376 a răspuns:

Multi, din pacate sunt doar pentru cei de la putere