| nnelu81 a întrebat:

Caut loc de munca in orasul roman jud.neamt. sunt persoana cu handicap gradul 2 accentuat. oare ai cineva care angaseasa persoane cu handicap

1 răspuns:
| mariusmac85 a răspuns:

Bună dimineața Ionuț
Știu un preot bun,pe nume Pr. Eugen Marius dacă ai Facebook întră pe pagina sa "Lumina Faptelor Bune",încearcă să iei legătura cu sfinția sa,poate te poate îndruma,e tot de prin județul Neamț.
Doamne Ajută să te faci bine,să te vindeci cu Ajutorul Bunului Dumnezeu
Dumnezeu Să te binecuvânteze și pe noi toți! Amin.
Sper că am putut să te ajut, mai multe numai rugăciunea din suflet la Bunul Dumnezeu te ajută! Numai El Este Mântuirea și Mantuirea sufletului numai prin Biserică Casa Sa se poate înfăptui, ducându-te la Biserică și ascultând Sfânta Liturghie, fără să bagi în seamă ce se aude, întâmplă în jurul tău, bârfe despre lume, despre preoți etc
Un sfârșit de săptămână binecuvântată să ai!
Doamne Ajută la toți! Amin.
Marius
PS: Marius Catalin Macovei pe Facebook