| fender92 a întrebat:

Caut un restaurant unde sa cant. Cant cu vioara, experienta 12 ani, am 18 ani, am un prieten cu pianul 17 ani 11 ani de experienta, cantam orice gen in afara de manele. In special muzica de restaurant ( cafe concert ) dar si celelalte genuri. Suntem din bucuresti. Daca ma poate cineva ajuta ar fi excelent. Dam si proba daca este nevoie. Daca imi da-ti un site cu anunturi de genul acesta ar fi bine.eu am cautat dar nu gasesc. DAU FUNDITA SI FOLOSITOR!

Răspuns Câştigător
| acdcfan a răspuns:

Pai nu cred ca o sa te ajute prea mult daca stai si te uiti pe internet. Cel mai bun lucru este cel practic, asa ca du-te la ce restaurant iti iese in cale pe strada si intrebi daca i-ar interesa sa aiba o trupa pentru relaxarea clientilor sau pentru intretinerea atmosferei. Daca zic nu asta e du-te la altul.

P. S: Muzica e minunata, nu renunta niciodata la acest hobby, mai ales ca, canti la un intrument la care nu poate oricine.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cristianorudi7 a răspuns:

Imi place de voi. peste cativa chiar intentionez sa imi fac un restaurant, nu glumesc. acum am 17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca idee daca as avea o piesa de 4 pagini, gen clasic dificultate medie, poti s-o inveti in 2 zile?
Daca da.lasa-mi un nr de tel la adresa aed_music@yahoo.com

| AlexandruL1976 a răspuns:

Buna. Poti sa vii la noi la firma sa-i canti la vioara (muzica clasica in special) 20 min unui coleg meloman de ziua lui? Noi am strans banii si nu stim ce cadou sa-i luam.

| bestmarian a răspuns:

Salut. Iti recomand sa contactezi Fundatia Stradivarius Violins reprezentata de presedintele Tudorel Ghica Tel.: 0729881155. Website: http://stradivariusviolins.ro. Succes!