| ParvuMaria a întrebat:

Ce afacere v-ati face daca ati dispune de bani?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un restaurant vegetarian cu servire la domiciliu, catering. Nu am nevoie de spațiu de deservire.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Mi-aș deschide un fast food. Ai crede că aș da faliment rapid, as ramane fara clienti? teoretic da, daca nu este un fast food cunoscut. Dar practic sunt sanse destul de mari sa faci profit...de exemplu la mine la bloc este un fastood, micuț el asa, iar de fiecare dată când trec pe acolo mereu este coadă, rareori am prins sa fiu primul care comanda. Usor de deschis, daca ai noroc faci si un profit maricel, dar depinde de zona in care ti-l deschizi

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Comert

| Andra9pk a răspuns:

Nu se prea raspunde la intrebari de genul asta sau cand se cer idei de afaceri profitabile de exp laughing omul se gandeste :" ma nu-i dau idei, de ce sa faca altul bani pe ideea mea"

| xeum a răspuns:

Investitia masiva in aur, videochat sau de ce nu sa dau imprumuturi dependentilor de pacanele si ei sa gireze cu casa

| dribbler84 a răspuns:

Pacanele/ pariuri online laughing doar o suma mica zilnic