| anonim_4396 a întrebat:

Ce le-ati face la politicieni daca ati dispune de bani foarte multi?

Răspuns Câştigător
| ullyse a răspuns:

As cumpara un teren foarte mare si as construi pentru ei un oras mediocru spre saracacios si le-as da slujbe de mineri si agricultori, ca sa vada cum e sa castigi un ban prin munca si nu prin furt!

2 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

As injumatati salarile si as scoate bufetul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe cei corupti i_as da afara din politica, pe cei ancrezuti le_as scoate fitele din cap iar pe cei foarte bogati care se cred superiorii saracilor le_as lua banii, i_as da celori saraci, ca sa devina si ei sclavii bogatilor sa vada cum este sa fii sarac si sa asi bata joc altii de tine.