| Nuamideeocbei a întrebat:

Ce aplicatie sa folosesc pentru ca cineva cu cont bancar de transilvania si eu de bcr sa-mi trimita banii? (Nu am 18 ani)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu ai nevoie de nici o aplicatie, ca transferul bancar se poate realiza de la banca la banca, cu foarte mare usurinta, prin efectuarea tranzactiei pe website-ul bancii lui, si daca nu are access online, el trebuie sa mearga la banca lui si sa faca un simplu ORDIN de PLATA pe numele tau complet si IBAN-ul tau!

| Violleta2022 a răspuns:

Atentie, transferurile facute prin diverse aplicatii sunt purtatoare de comisioane bancare!

Deci transfreul de la o banca Transilvania la banca BCR este cel mai simplu si nu are comisioane bancare, facandu-se in 24 de ore.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu trebuie să folosești nicio aplicație că sa primești. Transferul bancar se face intre conturi nu intre aplicații

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai cont bcr, nu ai nevoie tu de aplicație. El folosește contul lui bancar, și din el îți trimite în contul tău bancar.

| Hyperion7 a răspuns:

Cica transferGo ar fi cea mai buna.
Incercati și vedeți!
Bafta!