| Mihai_Roberto_2000 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Unde as putea da la Facultate(oras, sectie si specializare), bazandu-ma ori doar pe informatica, ori pe matematica si informatica? La fizica sunt paralel si nu as vrea sa am de-a face cu ea la facultate.

2 răspunsuri:
| Viitorulapropiat a răspuns:

La IT in Bucuresti. Acolo sunt mai multe filiale, depinde ce te atrage.

| Mihai_Roberto_2000 explică (pentru Viitorulapropiat):

Ai putea sa-mi spui spre exemplu o sectie anume? Imi plac mult matematica si informatica, acum nu stiu pe care profil anume sa ma pun, asta este ideea.