| LoveAnimepsimagirl a întrebat:

Imi puteti da si mie niste detalii despre iFOREX si daca chiar se castiga bani si cum daca da?
Multumesc anticipat, funda la raspunsuol cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| NuStiuDeCe a răspuns:

Salut, sa devii un trader forex inseamna multa experienta in primul rand, nu este asa de usor precum descriu siturile. Tranzactionezi valuta, petrol, aur, si diferite valori financiare. Daca te pricepi la ce faci, intr-adevar poti sa castigi bani frumosi, dar poti si pierde enorm. Ai vrea ideea despre candlesticks analysis, stop loss, spread, margins .etc.etc.Nu te sfatuiesc sa faci asta pana nu citesti marcar 20 de carti despre domeniu. Mai bine intra pe bursa de valori Bucuresti, bvb.ro, si investesti banii in niste actiuni care sunt ranzactionate mereu, gen snp(omv/petrom) sif-1-2-3-4-5, fp ( fondul priprietatea ) si multe altele care ti le-as putea explica dar pur si simplu nu am chef si timp sa scriu o carte despre cum sa devii un trader. Astea fiind spuse, iti doresc mult succes in orice vei decide sa faci, iar o firma de brokeraj iti mai pot sugera, cu care lucrez si eu, https://www.bt-trade.ro/ o firma de brokeraj de la banca transilvania (TLV) sper ca tiam putut fi de folos, cat de cat