| remusrufa a întrebat:

Care crede de aici ca poti castiga bani din cazinouri? Ma refer nu multi sa fii bogat peste noapte dar sa ai un trai mai bun happy Astept raspunsuri big grin... Si daca nu credeti in ele veniti cu argumente de ce nu?winking Va multumesc!

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, daca detii un cazinou castigi bani.

| Betty18 a răspuns:

Nu prea cred ca poti sa fii bogat
cred ca aceste jocuri din cazinouri pentru unii provoaca si dependenta
trebuie sa stii cand sa te opresti apoi poti sa iti ia totulbig grin

ori m-am uitat eu prea mult la filme!?rolling on the floorrolling on the floor

| Andreeagen a răspuns:

Nu castigi la alea "normale" si te astepti sa castigi la online?laughing
Nu prea cred; in primul rand pentru ca nimeni nu e nebun sa iti dea tie asa bani aiurea toti vor sa iti ia bani nicidecum sa it deahappy
Si daca la cazinourile din viata de zi cu zi se fac fel si fel de aranjamente barem la alea online?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pot castiga bani. nu zic nu, dar daca vrei sa faci bani din asta. mai bine ai face altceva. cazinoul nu e o optiune prea buna

| remusrufa explică:

Nu sa detii sa joci la unul Online ca nu am scris complet!