| asfgsdfasdfgafghhndf a întrebat:

Ce fel de card imi trebuie ca sa platesc cu el.De exemplu sa pot cumpara ceva pentru un joc Prizee-Jackpot? Merge cu orice fel de card? La joc spune asa: Payment methods :VISA,MasterCard, Mastero, GB... oare numai cu acest tip de card pot plati? sau pot cu orice tip de card? Mai imi cere asa Payment methods :
VISA
MASTERCARD
MAESTRO
CB
Card number:
Card holder :
Cryptogram:
Expiry Date:

dau funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| serandco a răspuns:

Doar ce zic ei ca metoda de plata. Atat

| Andra4u90 a răspuns:

Orice fel de car care are emplema VISA MASTERCARD MAESTRO etc (poate sa fie card de salariu, card de cumparaturi, card de student, card de nevoi personale) daca nu ai card te duci la banca iti deschizi un cont, pui banuti acolo si le ceri si nr de cont, dupa aceea vii acasa si completezi cerintele iar site-ul respectiv unde vrei sa faci comanda isi iau suma necesar pentru plata produsului!