| Serendipity17 a întrebat:

Ce lucruri credeti ca asi putea sa vand pentru a face bani? pe net.Stiu ca nu stiti ce lucruri am eu, dar macar dati-mi o idee laughing

8 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Ceea ce altii ar cumpara. trebuie sa te gindesti la ce ar vrea altii sa cumpere, nu numai la ce ai vrea tu sa vinzi. incearca sa privesti ceea ce ai prin perspectiva cumparatorului.

| AmberMyth1 a răspuns:

Buna! Eu as vinde haine care mi-au ramas mici, sau nu le mai port. Ori jucarii de plus de cand erai mic... :d. Dar orice vei vinde, ai grija sa fie lucruri de care sigur nu vei mai avea nevoie.
Succes! happy

| anka a răspuns:

Incearca sa vinzi altceva decat ai in casa. Castigi 25% din vanzari. Ce zici? http://ladys.ro/a/RArPd10p

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Sexu se vinde repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Munceste de acasa http://bit.ly/a2Xl2Q

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand covor plusat de mana facut lungime 2 metri si latime jumate de metru cu 500 ron urgent nr de contact 0756654691 sau 0762613680

| VisualBasicExpert a răspuns:

Http://www.neobux.com/ pe siteul asta iti faci cont ca e gratis si dai click pe reclame in fiecare zi si faci bani fara sa vinzi NIMIC! eu am cont de 2 zile si am jumate de dolar.

| mary123 a răspuns:

Carti vechi, manuale, culegeri, jocuri.