| Fabulous92 a întrebat:

Stiti cumva ce as putea sa folosesc pentru a limita volumul la pc? Am incercat VolumeLock si NoiseNak dar mi-au cerut bani mai tarziu. O idee macar.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca NoiseNak de aici:
http://the-serials.com/download.php?f=NoiseNak
Aici uite cateva licente:
Name: Ringer s/n: C4A4704952145014
Name: Nop [Phrozen Crew] S/N: D840E6602FE0A90E
Name: John Dickinson S/N: e615 3a79 40f8 caa1
Note: license for 2 computers...

Pentru versiunea NoiseNak 1.1.4 -> aici iti dau 2 licente
Name: Ringer s/n: C4A4704952145014

Bafta!

| Fabulous92 explică (pentru neluL):

Link-ul de unde mai trimis sa downloadez noisenak ma pune sa downloadez altcev ~x( poate il ai prin calculator, da-mi un pm cu mailul tau please

| neluL a răspuns (pentru Fabulous92):

Linkul pe care ti l-am dat este direct.exe (adica nearhivat) Descarca si instaleaza direct aplicatia! (nu este altceva) Scrie clar ->>> NoiseNak.exe in fereastra care ti se deschide din browser.

| Fabulous92 explică (pentru neluL):

Imi pare rau, dar desi se numeste NoiseNak.exe installer-ul este pentru DownVision. Mersi oricum.