| ALEXICAmarketing a întrebat:

Ce parere aveti de comertul cu muraturi,dulceata,compot, gem?
Ar putea sa mearga?

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Da, cu conditia sa ai spatiul proprietate privata, sa nu platesti chirie, sa fie cat de cat in centru, unde ai vad, sa mergi mai ales pe fructe de padure.

| Yuoia a răspuns:

Da, ar putea sa mearga. Pentru ca in ultima vreme femeile sunt tot mai ocupate (unele) sau tot mai puturoase (restul).

| Panamax a răspuns:

Magazinele sunt pline, deci este clar ca se vand.

| Alexandrionelu a răspuns:

Eate destul de ușor sa produci asa ceva, dar e greu sa vinzi legal.

| RRoberto2018 a răspuns:

Pai de ce sa nu mearga? Magazinele vand de rup. Fa-le bune si cat mai pe natural. Succes!