| RaluckaRoxx a întrebat:

Ce parere aveti despre cei emo? S-ar putea si funda

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai exista emolai? credeam ca a disparut moda asta

| RaluckaRoxx explică (pentru suntserios):

Nu exista,, emolari„ vrei sa spui emokid
si da mai exist EU CE SUNT?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu emolai vreau sa zic. iar tu esti o fetita confuza care vrea atentie

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu cred ca emo considera ca lumea este deja distrusa. Si nu incearca sa faca nimic in acest sens. Asteapta doar sfarsitul care oricum o sa vina, mai devreme sau mai tarziu.
Eu unul nu am nimic cu ei.
De ce intrebi asta? big grin

| R0R0 a răspuns:

Nu am nicio parere despre ei. Atata timp cat eu nu sunt, nu ma deranjeaza.

| Idkidk a răspuns:

Salut,
Emo nu ajută la nimic. Emo face tinerii să se gândească la lucruri sataniste. Ei fac nişte grupuri, şi vorbesc doar ei. Mai nou este Kawaii, dar nici Emo nu e departe. Să şti că-n clasa a 4 a aveam o colegă emo ( aveam 11 ani ), dar şi acum am, doar că o să fie exmatriculată.
O seară bună!

| Deaad a răspuns:

Depinde la ce te referi.
Acele persoane care se dau drept emo ca sa atraga atentia, prin parul lins peste un ochi, taieturi de lama pe maini? Sunt niste cretini, cred ca e de la sine inteles de ce.

Oamenii cu adevarat emo.Astia au alta problema.Sunt oameni slabi.Care nu se pot integra in societate.Si recurg de asemenea la freze tampite si taieturi.
Oamenii slabi sunt inferiori si nu vor supravietui mult in lume daca nu se schimba.Dar nu am nimic cu ei, nu-i dispretuiesc, doar consider ca sunt slabi de inger si inferiori.
Si 99% din emo sunt doar pusti sau fetite care trec printr-o faza.

| alexandrualind a răspuns:

Emo din cate stiu este un om smecher.

Sper ca te-am ajutat.

| ychigo a răspuns:

"cei emo"
un mod de a fi, dar care n-are legatura cu lumea reala,..."lumea lor". Renunta!