| tistis a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul maildirect. Este de incredere, te plateste la acumularea celor 50$ sau este o alta pacaleala? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Buutu a răspuns:

Ei câștigă sigur,dar apelează niște tertipuri jalnice,se folosesc de faptul ca dacă datele contului nu sunt corecte pot să nu plătească.
Eu unul îmi amintesc că am introdus toate datele corect,și într-o zi aruncând o privire am observat ca data de naștere și numărul de telefon erau greșite.
Poate la număr există posibilitatea de a greși dar data de naștere o știu sigur.
Aruncați o privire la datele voastre, șmecheria e că nici nu poți modifica dacă e greșit, unii pot câștiga unii sunt doar folosiți!

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am inceput sa dau si eu click uri pe acolo. probabil ca platesc, nu de alta da strangi 50$ in cateva luni, iar treaba asta cu ppc e profitabila pentru ei. pare a fi serios nu de alta da nu promite castiguri fenomenale, iar ceea ce faci, publicitate prin click uri este o chestie reala, nu vreo schema de pacalit.

| petre059 a răspuns:

Sincer iti spun sunt bagat la ei din 17 septembrie si am adunat pana acum aproape 20 de dolari, nu e mult dar depinde de cati refferi ai, ca asa de unul singur faci banii greu, sa scoti la 50$.eu am 5 refferi din care 4 activi cu ei m-am ridicat, poti sa faci conturi in numele parintilor, fratilor dar cand e de scos trebuie sa de-a data corecte ei.Nu pierzi mult timp pe site circa 10 minute pe zi poti sa incerci.Iti dau link? de inregistrare?

| tistis explică (pentru petre059):

Nu multumesc, sunt deja inscris

| Andr3y007 a răspuns:

Parerea mea este ca e pacaleala

| elninoema a răspuns:

Mail direct este o teapa

| elninoema a răspuns:

Este o mare teapa nu incerca sa iti irosesti timpul cu tampeniile lor! Eu am facut 4, 12 euro cu https://www.marketagent.com/user/newreg_start.aspx?RefUID=727091

| Mihai0015 a răspuns:

Multe site-uri care spun ca-ti dau bani daca faci tot felul de chestii, sunt pacaleli, altele nu...Majoritatea te pacalesc

| Cristinik_Cristina_1991 a răspuns:

Nu e teapa, multi si-au luat bani de la ei. E adevarat ca daca nu ai multi prieteni recomandati faci greu bani dar nu e imposibil, mai ales daca stai toata ziua pe internet. daca vrei mai multe detalii ma gasesti pe adresa de mail cri152005@yahoo.com

| MihaelaDart a răspuns (pentru Cristinik_Cristina_1991):

E teapa curata MailDirect http://charming-women.blogspot.gr/2014/04/castigi-bani-pe-internet.html citeste articolul. Vreau sa fac cunoscut de toti care folosesc acest site si sa cerceteze mai aprofundat.

| Roxiiiiiiiiiii18 a răspuns:

Pai..depide acum daca iti cere date personale ca nr de tel sau adresa de ude locuiesti si altele poate fi de incredere dar eu te sfatuiesc ca mai bine e sa nu te bagi la chiesti din astea ca poti plati tu 50$ in locul lor sau alte mincini..mai bine te mai documentezi ..bafta sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu chiar daca nu o sa fie castigator!

| Patris_Sotiris_1978 a răspuns:

MAILDIRECT ESTE SCAM!

fugiti de aceasta platforma ca e un scam!
sunt foarte multe persoane care au muncit luni bune ca sa si scoata cei 50$ si hop top au schimbat "chiar la timp" regulamentul.
noul regulamnet este valabil pentru nou veniti, nu pentru cei care au luat la cunostiinta de el si au muncit pe baza vechiului regulament, si tot pe baza lui trebuiau sa si ridice banii.
de asemenea sunt multe persoane care si au dat seama de vrajeala lor si care si au spus parerea pe pg. lor de Facebook, iar ei ce credeti ca fac? ...sterg toate mesajele care pot instiga lumea la rascoala si le inchid accesul la pg. lor.
nu va lasati pacaliti este o mare vrajeala site ul asta, nu faceti altceva decat sa munciti ca prostii, iar cand va trebui sa va ridicati banii, vor incepe sa inventeze lucruri ca sa nu va plateasca (asa cum au patit o multe persoane care se "supuneau" vechiului regulament) sau fie strangeti 10 $ ca sa va traga ei la sorti apoi, iar daca aveti norocul sa castigati bine, daca nu...nasol, ati muncit degeaba! si sa nu credeti ca 10 $ ii strangeti intr un timp scurt!
oare si la serviciu patiti la fel?! vine seful si va zice ca luna asta nu va plateste pentru ca nu sunteti pe lista?!

un mare scam!

va impartasesc aceste lucruri din patania mea. nu am inventat nimic!

| GabiSpa a răspuns:

In termeni si conditii, scris mic si ascuns la fel ca pe etichetele pline de E'uri din Magazin. Banii pe care ii retragi nu ti baga in contul tau bancar... Ci participi la tombola laughing)))))