| papatukjatlekjulk a întrebat:

Ce parere aveti despre "destramarea guvernului"? Vi se pare normal ce se intampla? De unde a inceput totul de fapt?

Răspuns Câştigător
| aysun a răspuns:

When the power for love will be more important than love for power, humanity will know peace.

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sunt niste nesimtiti, nu s-au gandit la popor ca suntem in criza economica si trebuie sa salvam tara de la dezastru economic, au fugit de raspundere si mai au tupeu sa vina sa ne spuna sa îi alegem ca nu stiu ce ne promit, minciuni de doi lei.Au imprumutat bani sa platesca salarii la bugetari si pensii si au gasit un motiv si sau retras de la guvernare asta este tara lui papura voda.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Sa moara toti...

prfml
| prfml a răspuns:

Nu am urmarit detaliat aceasta schimbare cum fac de obicei fiind ocupat cu supravietuirea avand doua locuri de munca. Parca as urmari o piesa de teatru la televizor, se cearta pentru ca binele lor nu pentru al nostru, un guvern care are prioritatea primara adica viata nu se cearta ci discuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine, de s-ar destrama si cladirea si tot terenul de sub ei, jocuri politice, vezi de treaba ca nu se destrama nimic, cine stie ce ne mai coc astia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la credinta lor ca fara ei nu se poate.si ei fiind atat de interesati de interesele noastre ca popor care i-am ales, ne-au lasat balta si au plecat. sperand ca vom fi atat de prosti sai alegem pe brichete, sepci, pixuri, si tricouri.eu personal cum au lasat ei ministerele... goale asa as lasa eu bucurestiul si tara, fara ei. le-as confisca averile si le-as cere socoteala, ce au facut in ultimii 20 de ani. jigodiile.

| mihay_8237 a răspuns:

Pentru ca nu s-au inteles care sa fure mai mult si pentru ca sunt niste curve care nu au stiut sa pastreze nici macar ultima farama de demnitate a acestei tari