| SaveTheNature a întrebat:

Ce parere aveti de fenomenul OCUPY? il sustineti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O modalitate de a manipula mintile si actiunile marilor mase de oameni prin mijloacele existente.acestea sant doar experimente mici pe langa ce va sa urmeze in timp si spatiu.nu uita ca au fost si sant puse la punct arme sofisticate care vor tine in frau aceste mase de oameni.iar cele ce actioneaza la nivel mental ii vor obliga sa faca ceea ce se doreste de la ei.asta e foarte rau fiindca aceia nu vor mai fi oameni ci doar niste zombi la cheremul unor minti bolnave de marire, stapanire si de tinere sub control a tot ce misca pi pamant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este acest fenomen ca m-ai facut interesat da-mi niste informatii big grin

| SaveTheNature explică (pentru anonim_4396):

Scrie pe google Ocupy si vei gasi o gramada de articole inclusiv pe Wikipedia.
Ocupy e o miscare impotriva prapastiei sociala(oameni foarte bogati vs oameni foarte saraci) care pune stapanire pe omenire.