| AlexandrulS a întrebat:

Ce poti face cu 20.000 mii de euro sa ii investesti in ceva care sa mearga, in sensul ca sa imi scot si eu un profit pe luna de 700, 1000 euro pe luna. cam ce merge sigur?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cabana la munte pe care sa o inchiriezi. Fara multe paturi intr-o camera, ca sa o poti inchiria usor.

| NameoftheCentury a răspuns (pentru anonim_4396):

O cabina.

| AlexandrulS explică (pentru anonim_4396):

Este o idee. dar mie mi se pare ca este ''full'' de cabane.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexandrulS):

Asa ama crezut si eu. Week-endul asta am calatorit. Abia-abia am gasit locuri. Si, am spus "la munte" unde si vara si iarna ai clienti. Daca ti se pare "full", alege o zona frumoasa unde sint mai putine, dar cu acces usor de la CFR. Observ ca tinerii inca mai folosesc trenul si ei sint cei mai plimbareti.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Daca vrei ceva la banii astia nu va fi mai mare de 600 de euro profitul.Cabana te va costa mult mai mult si nimeni nu poate sa iti garanteze ceva.bafta!

| NameoftheCentury a răspuns:

Sau fabrica de lapte.

| AlexandrulS explică (pentru NameoftheCentury):

Cred ca te duce mult mai mult de 20 de mi. si totusi este o idee buna.

| EdiKissMe a răspuns:

Cumparati o Vila cu piscina pentru 15.000€ si inchiriszo pe 9.000€ pe lunawinking