| Vlad112233 a întrebat:

Salut,daca cumpar o garsoniera de 20.000 mii de euro, si fac profit anual de 1200 euro,în cat timp imi scot investiția, cum fac calculul matematic!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu 20.000 euro i ei confort 3 in ferentari printre tigani sau in pantelimon la capatul lui 14 tot la fel ghetouri fara balcon niste gioarse ce profit vrei sa faci cu alea? Cine crezi ca le inchiriaza? Niste oameni care vor acumula datorii la chirie si intretinere din cauza ca sunt țepari si nu vor sa plateasca vor sa stea moca.

| haileewatson a răspuns:

Unde naibii gasesti tu garsoniera la 20.000 euro?

| anonimuIl a răspuns:

În 16 ani la chiriile de azi.