| Lapusneanu a întrebat:

Ce site de anunturi/ vanzari ar fi mai bun (mai usor de facut cont si comisioane mai mici) dar pentru Europa (uniunea europeana ca sa nu am probleme cu taxe vamale) ceva gen Okazii de la noi?

3 răspunsuri:
| INNA23 a răspuns:

Mercador.ro

| Lapusneanu explică (pentru INNA23):

Daca e.ro e din Romania nu din europa (cand am spus europa ma refeream ue - Romania) si in limba engleza ca sa poata intelege oricine. Nici pe olx nici pe mercador nu am vazut anunturi in limba engleza valabil si pentru bebicretin.

| bebicool a răspuns:

Cel mai bun site de anunturi din Europa este olx.ro, din punctul meu de vedere.