| Florinelx a întrebat:

Ce sugestii de gadgeturi aveți în sumă de 1500 de lei? Eu am 15 ani și as vrea sa îmi iau ceva care sa îmi fie folositor in mod relaxant și totodată distractiv. Nu vreau telefoane,ps,pc-uri, etc! Mulțumesc! Ofer funda!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai tu știi ce pasiuni ai.
Iată câteva idei: hoverboard, trotinetă, bicicletă, scule de pescuit etc. Vine vara, axează-te pe activități în aer liber, fă-ți câțiva prieteni cu aceleași pasiuni și o să ai parte de distracție.

| Florinelx explică (pentru anonim_4396):

Eu m-am gândit la un boosted board electric. Dar chestia e că nu prea știu mare lucru despre boosted board-uri și nici nu știu de unde să comand. M-ai putea ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://airmotion.ro/search/skateboard+electric+
https://www.roboutique.ro/catalog/skateboard-electric-550214
Https://alecoair.ro/search/skateboard+electric
http://www.barciinbagaje.ro/......auta.xhtml

La noi sunt cam scumpe, dar pe site-urile străine sunt mai ieftine, dar asta e.
Pot prinde viteze între 20 și 40 km/h și autonomie de la 10 la 25 km (diferă și prețurile, bineînțeles!). Și da, sunt interesante!

| OnlyDga a răspuns:

Nintendo portbabil.

| eduardocarabinierul a răspuns:

IWatch, SmartWatch sau bratara de fitness

| callmescania a răspuns:

Iti iei un cross sau atv.