| dfwq23 a întrebat:

Ciao TPU. Stai in Italia si as vrea sa ma inscriu la o scoala de design, Adica na mai am inca 2 ani si termini cu scoala si trec la liceu. Design in facerea de logo, poze pentir companii si poate da fac si bani
As vrea si cu fotbalu sa ma ocup, si cu scoala de sport, e posibil sa daca o anumita scoala si dupa sa ma inscriu la alta?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Intai termina-ti scoala generala si dupa aceea mai vezi tu ce faci, ca ai multe de invatat pentru a face web design.
Incearca sa inveti macar 1 limba foarte bine, ca romana ta este foarte proasta si banuiesc ca nu stai foarte bine nici cu engleza.
Cel putin engleza iti va deschide usile spre joburi internationale.