| clauX a întrebat:

Cine are firma PF si a primit de la casa de pensii si de la casa de asigurari de sanatate sa plateasca din 2007 pana acum o anumita suma de bani. Ce ati facut? Ati platit sau nu?

1 răspuns:
| LucaDezmir a răspuns:

Iti recomand sa mergi urgent la casa de asigurari si sa intrebi cat ai de plata, vezi ca vei avea penalizari de intarziere, incearca o plata esalonata... pana la urma tot va trebui sa platesti, cu cat platesti mai tarziu ai mai multe penalitati...