| MihaiA a întrebat:

Cine este client al bancii Raiffeisen? Sunteti multumiti de serviciile pe care le ofera? Ma refer la comisioane, taxe, etc.
( pentru cardurile visa electron )

Răspuns Câştigător
RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

Am conturi la Raiffeisen de prin 2002. Visa electron are comisioane acceptabile iar bancomate se gasesc in foarte multe locatii. Deasemenea serviciul lor de Online Banking este usor de folosit, functioneaza in timp real si nu este costisitor.

4 răspunsuri:
| MihaiA explică:

Selfhelp, ce facturi poti platii online cu acest card?

| MihaiA explică:

Mersi am vazut big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da.
Pa, pa.

| elly_3058 a răspuns:

In afara de faptul ca mi-au tot disparut banii din cont aiurea(si nu numai mie, multi se plang), primesc mesaje aiurea pe telefon ca am rata de platit dar eu nu am rata acolo, au comisioane foarte mari...deci...eu vreau sa schimb cardul si sa-mi fac unul la romextera.