| pumpkinky a întrebat:

Cine stie cum functioneaza cardul de credit de la ing? De ex eu l-am luat cu o limita de 3000ron, mi-am cumparat ceva de 600ron si mi-a esalonat ratele cum au vrut ei, platesc min 50 ron/luna, dupa mi-am mai cumparat ceva de 9 mil si mi-au impartit ratele in 3, ceea ce inseamna sa dau 3mil pe luna. Cum pot sa-mi aleg eu ce suma vreau sa dau pe luna, nu cum vor ei?

2 răspunsuri:
| biancaebar a răspuns:

Ar trebui să te duci la banca și să soliciți informația respectiva și sa vedeți daca puteți ajunge la un acord

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Crezi ca e dupa tine? laughing E dupa ei.Isi fac cum vor ei ratele...