| tuning989 a întrebat:

Cine vrea sa construim un site impreuna, sa schimbam o idee?
Am domeniu plus hosting activ!
Nu ezitati, orice idee conteaza!
Contact YM - tuning989 -

15 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Fa-ti un blog prin intermediul wordpress sau blogspot si muta-l pe domeniul tau si la inceput postezi singur dupa care iti faci o echipa. Spun sa-l faci prin wordpress ca e mai usor sa poata posta si altii pe el happy

| unknownn a răspuns:

Ce nisa?

| tuning989 explică (pentru unknownn):

Da-mi add pe mess si vorbim

| unknownn a răspuns (pentru tuning989):

Pai zi nisa, sa stiu daca are rost sa te contactez sau nu!

| tuning989 explică (pentru unknownn):

Wordpress

| unknownn a răspuns (pentru tuning989):

Nu m-ai inteles. Hai sa o iau mai pe romaneste:
Despre ce o sa fie blogul? Ce o sa postezi pe dansul?

| tuning989 explică (pentru unknownn):

Aaa, pai asta nu stiu nici eu de asta nu vreau sa ma apuc singur, sa fim macar 2, orice!

| unknownn a răspuns (pentru tuning989):

Pai in primul rand asta trebuia sa te gandesti. Despre ce o sa fie. Abia dupa aceea sa cauti oameni ca sa pui ideea in practica. E la moda sa ai blog mai nou? Sau pana la urma de ce vrei sa faci un lucru pe care nu stii de ce sa-l faci?

| tuning989 explică (pentru unknownn):

Hmmm... ai dreptate si tu. Sa zicem ca in 2 ani de zile am invatat wordpressul, configurariile lui si tot ce mai e de stiut pentru creearea unui site si modelarea lui.
Am avut o idee cu acest domeniu onefriendforyou dar vreau sa vad ce pot scoate altii din asta pentru ca este un domeniu complex!

| unknownn a răspuns (pentru tuning989):

Sa inveti wordpress? WTF?! Ce e de stiut in afara de "postare noua" pui titlul, compui articolul si dai "publica"! Nimic mai mult.
Domeniul nu conteaza, continutul conteaza crede-ma, poti sa ai si domeniu "găleţideţâţe.ro",nu conteaza domeniul!

| Rony23 a răspuns:

Si eu am domeniu csbv.ro si vreau sa il vand

| tuning989 explică (pentru Rony23):

Mai ai chef de treaba?

| axel112 a răspuns (pentru tuning989):

Adica cum sa construim sa te ajut sa pui video imagi pe site sau altceva

| tuning989 explică (pentru axel112):

Exact, sau gandim impreuna cv, drepturi egalehappy putem discuta mai multe pe messenger am lasat idul aici