| lyTTTT a întrebat:

Credeti ca o afacere gen inchiriat masini ar mai merge in zilele noastre, tinand cont ca majoritatea au masini?

4 răspunsuri:
| CupY a răspuns:

Adevărul este că orice afacere ar cam merge. Însă depinde de calitatea la care vrei să o ridici. E destul de complicată afacerea... dar dacă te hotărăști... mult succes!

| xDani3lx a răspuns:

Sincer in Romania sunt sanse mari de a reusii o astfel de afacere, este o idee foarte buna! Mult noroc!

| anamaria06 a răspuns:

Majoritatea au masini, iar cei care nu au preferea sa mearga pe jos sau cu autobuzul. nu are lumea bani sa inchirieze masini. mai bine te-ai orienta spre altceva.

| PiszyMich a răspuns:

Pai in Romania sunt multe masini de a inchiria si este o indee buna! mult noroc!