| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

M-am gandit sa imi fac o firma cu materiale de constructii cel mai probabil in Brasov. Credeti ca ar merge tinand cont ca sunt destule firme pe piata?. Daca stiti o altfel de afacere sunt deschis la idei. Vreau sa imi fac una dar nu prea am idei originale.

Răspuns Câştigător
| IonutCG90 a răspuns:

Salut. Cererea e mare, se construieste mult. Nu lua inseama comentariile rautacioase ale jucatorilor de LOL sau mai stiu eu ce copiii lu mami. Sfatu meu este daca vrei, studiaza piata putin si baga-te. Nu arunca toti banii dar caut ce este cerere, cu siguranta poti avea mare succes in constructii, mai ales in Brasov! Fa ce-ti spune inima si creieru. Mult succes iti urez!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca reusesti sa-i faci concurenta la Dedeman, atunci va putea fi afacere, altfel va fi pierdere.
Tu va trebui sa rezolvi nisele lipsa, dar cu pret compatibil cu concurenta.

| baru a răspuns:

Conteaza seriozitatea, calitatea pret. De preferat este sa ai si angazati pe domeniu.

| Dismally a răspuns:

Tu ce zici, daca sunt multe firme care vand aceleasi produse ca si tine ce sanse ai sa rezisti pe piata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De jucarie sau de care?

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Incearca sa iti gaesti colaborari cu echipe de meseriasi. Poti sa iti faci reclama agresiva oferind produsele tale plus manopera.Asa ai sanse mai mari in fata concurentei.

Răspuns utilizator avertizat