| Buresbista123 a întrebat:

Cresterea viemilor de matase intr o sera sa zicem de 200 mp ce profit ar aduce? dar bumbacul se poate cultiva? ce idei de afacere credeti ca sunt profitabile la sere si nu numai avand un buget de 15 000 de euro?

1 răspuns:
| grab a răspuns:

In toate afacerile astea IMM sau de familie cea mai importanta piedica e piata de desfacere.

Cand ai o piata de desfacere garantata macar 2-3 ani apuca-te.
Pana atunci cauta si iar cauta si mergi intre altii care practica si ia-ti notite. Sigur sunt chestii care nici prin cap nu ti-ar fi trecut.

Succes!