| totElodia a întrebat:

Peste 4 ani, am de gand sa-mi deschid o pastravarie (1.000.000 euro) cu o capacitate mare de pastravi. Avand in vedere ca voi apela la fondurile europene, de cat la suta din profit credeti ca voi avea parte? Poate ajunge la profit brut de 100.000 euro / an?
P.S : daca ar fi sa va alegeti o afacere care ar genera un astfel de profit (100.000 E sau mai mult), ce ati alege?

2 răspunsuri:
| bogdanul a răspuns:

V-ai de capu tau laughing)

| IulianStiri a răspuns:

Buna, daca mai esti interesata sa-ti deschizi pastravaria cu fonduri europene, gasesti aici toate informatiile necesare http://www.stiriagricole.ro/stiri/zootehnie/piscicultura