| EDLKGB a întrebat:

Cu ce firma ar trebui sa inchei o asigurare de viata.care este cea mai prifitabila?

Răspuns Câştigător
| ale28bz a răspuns:

In asigurarile de viata nu trebuie sa cauti un pret al ratei de plata cat mai mic ci stabilitataea si prestigiu, ce te faci daca platesti si urmasi tai nu iau nimic, sau daca ai vreun accident si nu acopera nici costurile medicale sau mai rau ce te faci daca peste ani da faliment iar polita ta de asigurare ramane doar o bucata de hartie fara valoare, fara niciun interes iti recomand Allianztiriac Cand vine vorba de asigurare de viata trebuie sa ai o varietate de riscuri cat mai mare, cu alte cuvinte cauta asigurarea care iti ofera cat mai multe riscuri asigurate la un pret bun, dar fara sa cauti chilipiruri, s- ar putea sa fie cea mai proasta afacere a ta

2 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Nu exista asigurare profitabila. ca doar nu te astepti sa castigi bani din asta. exista asigurari bune si de incredere cu firmele Allianz-Tiriac si Omniasig. Sa nu iti faci asigurari la Astra chiar daca este "mai ieftin", nu este o firma serioasa.

| EDLKGB explică (pentru vangaelis):

In caz ca dau coltu'